KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13337178
nr 1333 7178
Ture Dahlö
(1895-1970), Sverige
Akvarell, Par, Signerad. Motivet: 25x32 cm
Ture Dahlö, född 1895, död 1970, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 juni 2020
kl 19:33:33
15/6 18:52:22